18 lipca 2019

Polana 2019 - zaproszenie

Na Polanę zapraszamy jak zwykle, w ostatni weekend lipca – zaczynamy w piątek 26.07. o godz. 18.00, kończymy w niedzielę 28.07. w godzinach porannych 🙂

Lata nieparzyste to spotkania pod schroniskiem „Szwajcarka” w Rudawach Janowickich. Musicie przygotować się na to, że nie dojedziecie na miejsce (stali bywalcy już to wiedzą). Samochód trzeba będzie zostawić na parkingu przy Przełęczy Karpnickiej i dojść pieszo kilkaset metrów, łagodnie pod górę. W wyjątkowych przypadkach (np. osobom niepełnosprawnym) oferujemy pomoc w dotarciu na miejsce.

Jeśli przyjedziecie wcześniej, będzie możliwy wjazd pod schronisko, jednak w czwartek wieczorem musicie zjechać na parking. Od piątkowego poranka nie będzie możliwości dojazdu bezpośrednio pod schronisko.

Na miejscu proponujemy Wam bufet, pole namiotowe (płatne 5 zł/os. za dobę), dostęp do toalet i umywalek oraz prysznica.
Koncerty odbywają się  w turystycznych warunkach – potrzebne są karimaty lub własne krzesełka.
Szczegóły dotyczące programu, dojazdu itp. przedstawimy wkrótce w Informacjach praktycznych

Czekamy na Was!
Informacje pod nr tel. 661 172 475

Wolontariat

Lubisz poznawać nowych ludzi? Lubisz góry i muzykę? A może po prostu lubisz robić coś pożytecznego, spędzać czas twórczo? Jeśli tak, to zapraszamy Cię serdecznie do współtworzenia Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” 2019.

Co będziesz robił/robiła? Będziesz obsługiwał/obsługiwała gości festiwalu, pomożesz w kwestiach technicznych czy też artystycznych. Pomożesz nam stworzyć niesamowity klimat, który z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Będziesz miał również okazję poznać wykonawców z nurtu poezji śpiewanej, piosenki turystycznej czy też piosenki autorskiej.

Co dostaniesz w zamian? Na pewno niesamowite wspomnienia i satysfakcję z współtworzenia niesamowitego wydarzenia. Gwarantujemy Ci również bezpłatny nocleg na polu namiotowym, wyżywienie, a także festiwalową koszulkę. Pierwszych wolontariuszy potrzebujemy już od wtorku – 23 lipca 2019.

Jeżeli jesteś chętny, poniżej znajduje się formularz wolontariusza, który wypełniony prosimy przesłać na adres mailowy wolontariatpolana@gmail.com.

Wszystkie pytania prosimy kierować na podany adres mailowy. Możesz też do nas zadzwonić – Dominika (tel. 606 137 341), Inez (tel. 511 831 396). Jeśli się zdecydujesz, opowiedz o tym swoim znajomym i ich również przekonaj do wzięcia udziału w wolontariacie!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia do 22 lipca 2019.

FORMULARZ WOLONTARIUSZA POLANA 2019

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach tegorocznej Polany, zapraszamy! Szczegóły w linku poniżej:

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Dokładna lokalizacja Schroniska „Szwajcarka”:

Dokładna lokalizacja parkingu na Przełęczy Karpnickiej: