31 marca 2018

Polana 2018 w Janowicach Wielkich - zaproszenie

Na Polanę 2018 zapraszamy jak zwykle, w ostatni weekend lipca – zaczynamy w piątek 27.07. o godz. 18.00, kończymy w niedzielę 29.07. w godzinach porannych 🙂

Koncert Bartka Kulika i Późnego Lata nie odbędzie się z powodu tragicznej śmierci skrzypka zespołu – Wojtka Skruszewicza.

Lata parzyste to polanowe spotkania na pięknej brzozowej polance w Janowicach Wielkich. Musicie przygotować się na to, że nie dojedziecie na miejsce (stali bywalcy już to wiedzą). Samochód trzeba będzie zostawić na jednym z dwóch parkingów (koło szkoły lub na łące, przy ul.  Partyzantów 20) i dojść pieszo ok 700 m, łagodnie pod górę. W wyjątkowych przypadkach (np. osobom niepełnosprawnym) oferujemy pomoc w dotarciu na miejsce.
Na miejscu proponujemy Wam bufet, bezpłatne pole namiotowe, lub noclegi w szkole (za symboliczną opłatą), koncerty w turystycznych warunkach – potrzebne są karimaty lub własne krzesełka.
Szczegóły dotyczące programu, dojazdu itp. przedstawimy wkrótce.

Czekamy na Was!
Informacje pod nr tel. 661 172 475

Wolontariat

Lubisz poznawać nowych ludzi? Lubisz góry i muzykę? A może po prostu lubisz robić coś pożytecznego, spędzać czas twórczo? Jeśli tak, to zapraszamy Cię serdecznie do współtworzenia Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” 2018.

Co będziesz robił/robiła? Będziesz obsługiwał/obsługiwała gości festiwalu, pomożesz w kwestiach technicznych czy też artystycznych. Pomożesz nam stworzyć niesamowity klimat, który z roku na rok przyciąga coraz więcej widzów. Będziesz miał również okazję poznać wykonawców z nurtu poezji śpiewanej, piosenki turystycznej czy też piosenki autorskiej.

Co dostaniesz w zamian? Na pewno niesamowite wspomnienia i satysfakcję z współtworzenia niesamowitego wydarzenia. Gwarantujemy Ci również bezpłatny nocleg na polu namiotowym, wyżywienie, a także festiwalową koszulkę. Pierwszych wolontariuszy potrzebujemy już od wtorku – 24 lipca 2018.

Jeżeli jesteś chętny, poniżej znajduje się formularz wolontariusza, który wypełniony prosimy przesłać na adres mailowy wolontariatpolana@gmail.com.

Wszystkie pytania również prosimy kierować na podany adres mailowy. A jeśli się zdecydujesz, opowiedz o tym swoim znajomym i ich również przekonaj do wzięcia udziału w wolontariacie!

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia do 22 lipca 2018.

FORMULARZ WOLONTARIUSZA POLANA 2018

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach tegorocznej Polany, zapraszamy! Szczegóły w linku poniżej:

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Dokładna lokalizacja brzozowej polanki w Janowicach Wielkich: